Проблема із шарнірами Lenovo Y50 №1

17 Май 2019

Метки: ,

Шарніри ноутбука Леново Y50 чинять на нього доволі сильний тиск. Тому, цей ноутбук часто має проблеми із кріпленнями шарнірів у верхній кришці (це та, в якій вмонтовано екран).

Один із способів вирішення подібних негараздів наведено у цій статті.

Кріплення шарнірів в лаптопі Леново Y50 виконані у вигляді пластикового стовпчика із вплавленою туди різьбовою вставкою. Не є великою несподіванкою той факт, що різьбова вставка може достатньо легко відірватися від пластика через сумнівну якість останнього. У відеофрагменті ви бачите кріплення правого шарніра у верхній кришці із такою проблемою:

0 comments | Читать далее...

Колись я жив у моря

10 Ноябрь 2017

А пам'ятаєте як у дитинстві можна було дивитися на людей цілком, коли всі люди були просто дяді і тьоті, іноді із собакою, чи виходили із машини, курили, у фуражках, щось балакали, і все було наче через вікно теплої квартири, в якій ти усвідомив себе вперше, подумати щось конретне можна було тільки про однолітків із дитячого садочка, а всі інші були цілком злиті із деревами і дощем, і дивишся на купу проводів, на реальну купу, і вона перетинається із іншою, і йде в стелю, і ти не думаєш, що це кручена пара, чи телефонний провід, і чи там біло-оранжевий, чи то біло-зелений початок, а воно все одне, в голові хіба що було слово «джгут», бо так казав тато, але потім хтось тобі скаже «ти взагалі щось думаєш, ти думаєш?», і ти, блукаючи вулицею, собі говориш «може і дійсно потрібно про щось думати», і спочатку це просто гра, наче кишенькове море, хвилі якого можна легко зупинити, а потім вода його розтікається, і вже не знаєш де то море, а де ти сам, той, хто його колись розбурхав, а можна було і не гратися кишеньковим морем, а так би і залишатися цілком, ви ж також пам'ятаєте, правда?

1 comments | Читать далее...

Драйверы для EPoX-4PDA3I под Windows 7

12 Март 2017

Метки: ,

Если вы хотите обновить компьютер собранный на базе материнки EPoX-4PDA3I до Windows 7, вы должны знать, что компании EPoX сейчас не существует, что делает невозможным скачивание КАКИХ-ЛИБО официальных драйверов для неё, не говоря уже о драйверах для семёрки. В этой статье я предоставляю драйвера необходимые для инсталляции интегрированных в EPoX-4PDA3I устройств о которых Windows 7 не осведомлена:

EPoX-4PDA3I unknown devices on Windows 7

0 comments | Читать далее...

1 2 3 4 517


Интернет реклама